7 відгуків
+380 (97) 391-26-16
+380 (50) 262-37-87
Днепропетровский Дэнас-центр нейропептидной терапии т. +38 050 262 37 87

Апарати серії Денас

Суть ДЕНС-терапії - це нормалізація порушених функцій, всіх обмінних процесів організму, нормалізації роботи нервової системи, значне поліпшення загального стану та підвищення адаптаційних можливостей організму.
Наявність одного лікувального чинника дозволяє запустити цілий комплекс оздоровчих і відновних реакцій, відновлюють порушені зв'язки між трьома основними системами регуляції нервової, ендокринної та імунної, відбувається відновлення захисних і пристосувальних можливостей. Людина одужує. І все це досягається Вами без побічних дій, ускладнень і додаткових фінансових вкладень.
Лікувальний фактор в апаратах сімейства ДЕНАС - нейроподібні енергоінформаційні імпульси, які є фізіологічним (природним) подразником для нервових закінчень на поверхні шкіри і не проникають через шкірні покриви в глиб тіла. Параметри лікувальних імпульсів змінюються залежно від змін стану шкіри в зоні, яка відображає захворювання того або іншого органа, що призводить до швидкого лікувального ефекту (механізм Біологічного Зворотного Зв'язку).
Сутність методу ДЕНС полягає в єдності «спільного взаємної дії» апарату ДЕНС і організму. В роботі апарату закладений принцип роботи нервової системи. Поки апарат на шкірі – він включений в роботу нервової системи і є як би тимчасової її частиною, завдяки наявності в ньому зворотного зв'язку.
Головним напрямком методу є лікування не кінцевого діагнозу, не хворого, а витоків захворювання, основної причини, через вплив на певні точки, зони. В основі лікування - відновити, відрегулювати баланс взаємин, внутрішню рівновагу, очистити засмічені канали, підвищити імунітет, відновити функції порушених захворюванням органів, а не тільки основного турбуючого органу.
в виде галереив виде списка
Лікувальний фактор в апаратах сімейства ДЕНАС - нейроподібні енергоінформаційні імпульси, які є фізіологічним (природним) подразником для нервових закінчень на поверхні шкіри і не проникають через шкірні покриви в глиб тіла. Параметри лікувальних імпульсів змінюються залежно від змін стану шкіри в зоні, яка відображає захворювання того або іншого органа, що призводить до швидкого лікувального ефекту (механізм Біологічного Зворотного Зв'язку). Сущность метода ДЭНС заключается в единстве «совместного взаимного действия» аппарата ДЭНС и организма. В работе аппарата заложен принцип работы нервной системы. Пока аппарат на коже – он включён в работу нервной системы и является как бы временной её частью, благодаря наличию в нём обратной связи. Главным направлением метода является лечение не конечного диагноза, не больного, а истоков заболевания, основной причины, через воздействие на определенные точки, зоны. В основе лечения - восстановить, отрегулировать баланс взаимоотношений, внутреннее равновесие, очистить засоренные каналы, повысить иммунитет, восстановить функции затронутых заболеванием органов, а не только основного беспокоящего органа.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner